20 marca, 2017

Olej grzewczy (opałowy) Przemyśl

Olej grzewczy (opałowy) Przemyśl

Sprzedaż oleju opałowego w Przemyślu
P.H.U Mosur Józef oferuje możliwość zakupu Oleju Grzewczego (opałowego) Ekoterm Plus wraz z dostawą pod podany adres w Przemyślu i okolicach w atrakcyjnych cenach.

Nasze paliwa pochodzą z polskich rozlewni ORLEN. Przy każdym zakupie certyfikowana jest ich jakosć, aby nasi klienci za każdym razem byli pewni, że ich urządzenia pracują wydajnie i bezpiecznie.

Działamy w wielu miastach i na bardzo rozległym obszarze. Przemyśl jest miastem gdzie działamy aktywnie od długiego czasu. Bardzo chętnie umówimy się z Państwem na uzgodnienie warunków współpracy, ustalenie miejsca dostawy oraz wycenę.


W naszym asortymencie posiadamy Olej grzewczy (opałowy) Ekoterm Plus, Benzynę Bezołowiową 95 oraz Olej napędowy (DIESEL).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Aby uzgodnić warunki współpracy w Przemyślu wystarczy skontaktować się z nami meilowo, telefonicznie albo odwiedzić naszą siedzibę pod adresem Przedmieście Dubieckie 48. Dostarczamy hurtowo i detalicznie paliwo w tym olej opałowy (grzewczy) pod podany adres. U nas mają Państwo pewność, że dostaną najlepszej jakości paliwo w atrakcyjnej cenie.

Masz więcej pytań?

Napisz do nas! Odpowiemy na nie natychmiast!

Skontaktuj się z nami