20 marca, 2017

Olej grzewczy (opałowy) Jarosław

Olej grzewczy (opałowy) Jarosław

Sprzedaż oleju opałowego na podkarpaciu
P.H.U Mosur Józef oferuje możliwość zakupu Oleju Grzewczego (opałowego) Ekoterm Plus wraz z dostawą pod podany adres w Jarosławiu i okolicach w atrakcyjnych cenach.

Nasze paliwa pochodzą z polskich rozlewni ORLEN. Przy każdym zakupie certyfikowana jest ich jakosć, aby nasi klienci za każdym razem byli pewni, że ich urządzenia pracują wydajnie i bezpiecznie.

Działamy w wielu miastach i na bardzo rozległym obszarze. W wojewódzctwie podkarpackim i Jarosławiu działamy aktywnie od długiego czasu. Bardzo chętnie umówimy się z Państwem na uzgodnienie warunków współpracy, ustalenie miejsca dostawy oraz wycenę.


W naszym asortymencie posiadamy Olej grzewczy (opałowy) Ekoterm Plus, Benzynę Bezołowiową 95 oraz Olej napędowy (DIESEL).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Aby uzgodnić warunki współpracy Jarosławiu i okolichach wystarczy skontaktować się z nami meilowo, telefonicznie albo odwiedzić naszą siedzibę pod adresem Przedmieście Dubieckie 48. Dostarczamy hurtowo i detalicznie paliwo w tym olej opałowy (grzewczy) pod podany adres. U nas mają Państwo pewność, że dostaną najlepszej jakości paliwo w atrakcyjnej cenie.

Masz więcej pytań?

Napisz do nas! Odpowiemy na nie natychmiast!

Skontaktuj się z nami