18 sierpnia, 2017

Krosno Olej grzewczy (opałowy) z dostawą

Olej grzewczy Krosno

olej grzewczy KROSNO z dostawą
Hurtownia paliw MOSUR ma w swojej ofercie Olej Grzewczy (opałowego) Ekoterm Plus wraz z dostawą pod podany adres w Krośnie i okolicach w atrakcyjnych cenach.

Nasze paliwa pochodzą z polskich rozlewni paliw. Przy każdym zakupie certyfikowana jest ich jakosć, aby nasi klienci za każdym razem byli pewni, że ich urządzenia pracują wydajnie i bezpiecznie.

Działamy w wielu miastach i na bardzo rozległym obszarze. Krosno jest miastem gdzie działamy aktywnie od długiego czasu. Bardzo chętnie umówimy się z Państwem na uzgodnienie warunków współpracy, ustalenie miejsca dostawy oraz wycenę.


W naszym asortymencie posiadamy Olej grzewczy (opałowy) Ekoterm Plus, Benzynę Bezołowiową 95 oraz Olej napędowy (DIESEL).

dostawa paliwa olej opałowy Krosno

Krosno
Niepowtarzalne miasto w wyjątkowym miejscu
Transport oleju grzewczego pod podany adres w Krośnie dokonujemy wyspecjalizowaną autocysterną posiadającą wszystkie wymagane uprawnienia do przewozu paliw. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w transporcie materiałów niebezpiecznych. Oferujemy również zajęcie się wszystkimi formalnościami wymaganymi przy zakupie paliwa (SENT), dzięki czemu będą Państwo mieli pewność, że wszystko zostanie wypełnione prawidłowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Aby uzgodnić warunki współpracy wystarczy skontaktować się z nami meilowo, telefonicznie albo odwiedzić naszą siedzibę pod adresem Przedmieście Dubieckie 48. Dostarczamy hurtowo i detalicznie paliwo w tym olej opałowy (grzewczy) pod podany adres. U nas mają Państwo pewność, że dostaną najlepszej jakości paliwo w atrakcyjnej cenie.

Masz więcej pytań?

Napisz do nas! Odpowiemy na nie natychmiast!

Skontaktuj się z nami